Gizlilik Sözleşmesi

 

BebeButik.com.tr, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir. Unutulmamalıdır ki, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.

 

BebeButik.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri; BebeButik.com.tr iletişimi harici herhangi bir kapsamda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

 

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler BebeButik.com.tr’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Müşteri bilgileri, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

 

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı numarası ) BebeButik.com.tr tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direk olarak aktarılmaktadır. BebeButik.com.tr kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL-Tabanlı 128-Bit şifreleme yapısı kullanmaktadır.

 

Kullanıcılar BebeButik.com.tr’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır.

 

Desteğe ihtiyacınız olduğu anda +90 561 615 13 23 numaralı telefondan yada [email protected]'den bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Saygılarımızla,

BebeButik.com.tr Ekibi.