Hakkımızda

 
 

Bebe Butik Türkiye'nin bebek giyim markası olma yolunda başladığı serüvene Eyüp mağazasıyla 2016 yılından bu yana hizmet vermektedir.Edindiği bilgi, birikim, tecrübe ve yeteneği e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla da sanal mağazası olan bebebutik.com.tr ile müşterilerinin yanında. En iyi çeşidi, en uygun fiyata satma politikası ve en kaliteli ürünleri tüm Türkiye'de ki müşterileriyle buluşturmak adına bebebutik.com.tr mağazası hizmetinizde. Bebe Butik müşteri memnuniyetine ve daima daha iyi deneyimler sunmaya önem vermekte ve bunun için büyük bir özveri göstermektedir. Koşulsuz müşteri mutluluğunu hizmet anlayışı olarak benimsemekte ve tüm müşterilerine sunduğu en önemli hizmet olarak kenine görev bilmektedir.

 

Bebebutik.com.tr veri iletiminde 128bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Online mağazamızda kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanınılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Mağazamızda yer alan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

 

Bebebutik.com.tr'de güvenli alışveriş, ücretsiz kargo, kapıda ödeme, hızlı destek, hızlı teslimat, ücretsiz iade ve değişim, taksit imkanı ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.

 

Tüm anne ve anne adaylarına keyifli alışverişler dileriz.

 
 

Saygılarımızla,

BebeButik.com.tr Ekibi.