₺115,40 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺115,40 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺84,00 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
1

Yeni Doğan

Yenidoğan kıyafeti seçmek azami dikkat gerektiren bir konu. Bunun başlıca sebebi, bebek cildinin son derece hassas oluşudur. Bebek ciltlerinin pH’ı 6.8’dir. Asidik olan bu yapı, cildin tahrişe açık halde olması anlamına geliyor.

Bebeklerin cilt florası henüz oluşmamıştır. Cilt florası, vücudu zararlı etkilerden koruyan yararlı mikroorganizmalar tarafından üretilir. Ayrıca bebeklerde deri yüzeyini kaplayan keratin tabakası tamamlanmamıştır. Tüm bunlar yenidoğan cildini kimyasallara ve zararlı bakterilere karşı savunmasız kılmaktadır.

Yeni Doğan Bebek Giyim ürünlerinde kanserojen madde içermeyen, tahrişe, aşırı terlemeye ve alerjiye yol açmayan alternatifleri değerlendirmelisiniz.

Kategoride kız ve erkek bebekler için sağlıklı ürünler içeren 3’lü, 5’li, 8’li ve 10’lu zıbın setleri yer almaktadır. Tüm ürünler yerli üretimdir. Üretim aşamasından alınan siparişin paketlenme aşamasına kadar tüm işlemlerde ürünler, kalite kontrol testlerinden geçmektedir. Kaliteli ve sağlıklı ürünlere kapıda ödeme, 150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, hızlı destek, hızlı teslimat, güvenli online alışveriş, taksit imkânı gibi pek çok avantajla sahip olabilirsiniz. 

Yenidoğan Seti

Doğumdan hemen sonraki dönemi daha kolay atlatmak için Yenidoğan Setini doğumdan önce hazır etmekte yarar var. Bebe Butik ayrıcalığıyla sunulan yenidoğan setleri, bebeğinizin ilk giyim ihtiyaçları için güvenilir seçeneklerdir.